forum nieistniejącej już Academy Of "V RP"

forum nieistniejącej już Academy Of "V RP"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-07-14 22:03:55

Kaka

Administrator

8140999
Call me!
Skąd: Limanowa
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 98

Przedstawmy się...

Tutaj niech każdy napisze coś o sobie... Nie ma żadnych kryteriów, poprostu się przedstawmy...


"Futbol przynosi wielkie dochody, więc nie sądzę,
by piłkarze zarabiali za dużo pieniędzy"  Kaká

Offline

 

#2 2007-07-15 14:54:19

Kaka

Administrator

8140999
Call me!
Skąd: Limanowa
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 98

Re: Przedstawmy się...

Mi się już nie chce więcej pisać... wcześniej byłem w sojuszu angel i tam napisałem tak: (bo noobki nawet mojego konta nie skasowaly):

Siema wszystkim, mam 18 lat , niedawno skonczyłem ale zdążyłem zdać już prawko, chodze do 2/3 klasy LO, profil mat-inf (głównie mat ), w wolnych chwilach gram na kompie (ostatnio medieval II - spoko gierka) lub w piłke nożną (najlepszy klub to Barca) lub słucham muzyki (hip-hop)... Experience: grałem na paru polskich Uniach ale sie nie przykładałem i kończyłem na top1500, ale dużo czasu poświęciłem na uni34 i tam po dwóch miesiącach grania utrzymywałem sie przez 6 miesięcy w top 100... (najwyższa pozycja 58 ) do czasu aż zostałem zesłomowany ale nie z powodu własnej głupoty tylko z przyczyn wyższych bo zostałem niespodziewanie odłaczony od świata (net) na cały dzień i stało sie...... potem zrobiłem koło 8 miesiecy przerwy i gram teraz tutaj.... ale sie rozpisałem ... pewnie same smuty ;p.... pozdro


Jeszcze dodam, że w wakacje często tak jest, że mam cały dzień status online, ale to wcale nie oznacza ze siedzę cały czas i wpatruje się w ogame .... poprostu czasem tylko sprawdzam co 40min. czy wszystko jest ok i tyle robie ....


"Futbol przynosi wielkie dochody, więc nie sądzę,
by piłkarze zarabiali za dużo pieniędzy"  Kaká

Offline

 

#3 2007-07-15 21:23:05

peti

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 23

Re: Przedstawmy się...

Cześć!
Mam na imię Mateusz i podobnie jak kaka niedawno ukończyłem 18 lat. Chodzę (od września) do 3 klasy technikum budowlanego. Często słucham różnej muzyki i lubię oglądać zwycięstwa Polaków w różnych dyscyplinach sportu.
Ciągle jestem online na OGame, ale to nie znaczy, że wpatruję się cały czas w ekran monitora. Gram jeszcze na 20 uniwersum polskiego OGame. Idzie mi nieźle. Jestem już w top 1300, mam własny sojusz i właśnie prowadzimy wojnę. Stawiam jednak głównie na eko, więc na razie na pomoc militarną nie możecie liczyć. Z biegiem czasu jednak to się zmieni.
Może lepiej żebym się nie rozpisywał, więc napiszę jeszcze tylko:
Powodzenia!

Offline

 

#4 2007-07-19 20:34:41

MrOoZiO

Nowicjusz

2742388
Skąd: Sucha Beskidzka
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 9
WWW

Re: Przedstawmy się...

Siema, jestem Mateusz, mam 18 lat, (3 klasa liceum od wrzesnia), mieszkam w Suchej Beskidzkiej. Moja przygoda z Ogame zaczela sie juz dawno jak powstawalo uni 23 PL. gralem tez na innych. przenioslem sie na angielskie uni razem z kumplami, ale zostalem tylko ja bo oni wymiekli . oprucz ogame gram jeszcze w TMN(trackmania nations) jestem jednym z czolowych graczy polskich, zreszta mam swoj klan ktory mial v-c mistrza polski w ta gre. Pozdrawiam


[img]http://img77.imageshack.us/img77/8646/48630748of5.jpg[/img]
@LKCK stajl mode on /// chilluj ziąą

tylko Wisła T, tylko Wisła S, tylko Wisła nasz TS

Offline

 

#5 2007-08-09 20:47:27

sylwus

Nowicjusz

6088813
Call me!
Skąd: LEZAJSK (liverpool)
Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 1

Re: Przedstawmy się...

HEJ jestem nowym czlonkiem sojuszu Tymczasowe mieszkam w angli w liverpool ( wakacyjnie ) Mam 19 lat w tym roku zdalem mature he Interesuje sie pilka nozna , ale uprawaim siatkowe nawed mi to wychodzi Lubie imprezowac w gronie ziomkow Slucham muzyki hh od kilku lat dokalnie 9 lubie old scholl ostani tez zaczolem sluchac house i mi sie nawed spodobal . Rownierz gram w zakladach buchmacherskich he tez mi nawed wychodzi Jestem troche papla wiec proponuje utworznie HYDE PARK zeby mozna bylo pogadac o pierdolach i sie blizej poznac
pozdrowka

Offline

 

#6 2007-08-10 18:20:04

faust b

Postępowy

3016944
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 43

Re: Przedstawmy się...

Witam wszystkich!
Mam na imię Krzysztof, mam 25 lat (nadaje się do 2o2p ).Obecnie mieszkam w Anglii w Halifax’ie. Moja przygoda z ogame zaczęła się od uni 20 (już tam nie gram od ponad roku –peti dawaj czadu) i teraz z nudów zacząłem grać tu. Mam nadzieje, że będziemy się dobrze razem bawić!


Bad boys!Bad boys! What you gonna du?What you gonna du,when we come for you?

Offline

 

#7 2007-08-16 17:48:19

sobieski

Postępowy

10009205
Zarejestrowany: 2007-07-16
Posty: 41

Re: Przedstawmy się...

mam na imie Zbyszek 32lata woj swietokrzyskie w ogame gram rok uni 51 top250 po zlomie i urlopie
niewiem gdzie ale moze tutaj wkleje nr gg10009205

Offline

 

#8 2007-08-16 23:38:19

newcomer

Użytkownik

3465295
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 29

Re: Przedstawmy się...

No to ja też się w końcu przedstawie, bo wcześniej jakoś nie miałem okazji

No więc mam na imię Paweł, mam 16 lat, mieszkam w małej miejscowości pod Warszawą, ide do pierwszej klasy LO. W ogame gram od kilku miesięcy, byłem na Uni52 ale dostałem bana i przeniosłem sie tutaj Interesuję sie sportem - głownie piłką nożną (HALA MADRID ) ale również siatkówką i od niedawna F1. Dziękuję
Pozdro


Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.

— Napoleon Bonaparte

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl